brezilya popo estetigi

Brezilya Popo Estetiği

Kadınların daha dolgun ve sık bir kalçaya sahip olmak için yaptırdıkları dünya üzerinde oldukça popüler olan estetik Brezilya popo estetiğidir. Brezilya kadınlarının genetik anlamda sahip oldukları kalça görünümü dünya çapında oldukça beğenilmekte ve sevilmektedir. Günümüzdeki bazı kadınlar da bu görünüme kavuşmak için çeşitli yöntemler denemektedirler. Spor gibi aktivitelerin başında olduğu bu yöntemler zincirinde estetik ameliyatı da sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Brezilya popo estetiği halen oldukça bilinmekte ve uygulanmaktadır. Uygun fiyatlara kolayca yaptırılabilen estetik ameliyatı ile kısa bir zamanda istenilen kalça görünümüne kavuşulabilmektedir.

Brezilya popo estetiğinde birçok farklı teknik bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişmekte olan bu yöntemler ile aynı sonuçlar elde edilmektedir. Yöntemlerin arasında fiyat farkı olmakla birlikte bazı kriterler doğrultusunda hangisinin yapılması gerektiği kararlaştırılır. Yöntemlerin birisi ise hastanın kendi yağ kütlesinin kullanıldığı tekniktir. Teknik uygulanır iken kalçadaki yağ oranı ve kütlesinin Brezilya usulü bir kalçaya dönüştürülmesi açısından uygun değerlere getirilmesi sağlanır. Yağ oranı değiştirilerek Brezilya kadınlarının genetik anlamda sahip oldukları sık bir kalça görünümü estetik olarak elde edilir. Brezilya popo estetiği yapılırken yağ kütlesinin kullanılması sıklıkla yapılır.

Kalça estetiğinin bir diğer yöntemi ise silikon popo protezidir. Genel anlamda kadınların bu yöntemi tercih ettiği görülmektedir. İstenilen boyutlarda hazırlanan silikon popo protezleri yapılan basit bir ameliyat ile kalçaya düzgün bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Gayet acısız bir şekilde yapılan popo estetiği ile istenilen görünüm kolayca ve hızlı bir şekilde sağlanır.

Brezilya Popo Estetiği Pahalı Mıdır?

Brezilya popo estetiği dünya çapında oldukça uygulanan ve kadınların memnun kaldığı bir kalça estetiğidir. Birçok estetik cerrahı bu estetik ameliyatını yapmakta ve kadınların memnun kalmasını sağlamaktadır. Estetiğin sanıldığı kadar pahalı bir ücreti olduğu söylenemez. Zira her kadının uygun fiyatlarda kalça estetiği yaptırması mümkündür. Çeşitli araştırmalar ile her kadının kendisine uygun bir estetik cerrahına ulaşması oldukça kolaydır. Günümüzde internetten bu türde estetik ameliyatlarının videoları ve çeşitli bilgileri mevcuttur. Bu mecralardan kolayca bilgi alımı ile en uygun estetik cerrahına ulaşılması mümkündür.

 

Brezilya popo estetiği son zamanlarda oldukça popüler bir kalça estetiği olma konumundadır. Brezilyalı kadınların sahip oldukları muazzam kalça görünümüne sahip olmak isteyen yüz binlerce kadın bulunmaktadır. Estetik ameliyatlarının büyük bir çoğunluğu bu bölüme kaymıştır ki kalça görünümü kadınlar için çok önemlidir. Dolgun ve sık bir kalça görünümü kadınların en çok istediği popo görünümüdür. Brezilyalı kadınların genetik anlamda sahip olmaları ise büyük bir etkendir. Kalça görünümünü sevmeyen ve hoşuna gitmeyen bir kadın basit bir kalça estetiği ameliyatı ile istediği popo görünümüne kavuşabilir. Brezilya popo estetiği dünya çapında popüler olmakla birlikte en çok yaptırılan estetik türü olma konumunu korumaktadır.

Güvenilir Hizmet

Profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz

Randevu Alın

Destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretsiz Transfer

Operasyon öncesi ve sonrası ücretsiz transfer hizmeti