isik dolgusu

Işık Dolgusu ve Fiyatları

Hayatımızı dolu dolu yaşamak, bol bol gülmek ve ağlamak bize kendimizi iyi hissettirir. Ama zaman geçtikçe mimiklerimiz ve güneşin etkisiyle yüzümüz yorulabilir ve onda bazı değişiklikler görülür. Siz de bu değişikliklerden rahatsız olabilirsiniz. Ama plastik ve estetik cerrahi yüze yapılan uygulamalar konusunda önemli değişiklikler kaydetmiştir. Işık dolgusu adı verilen yeni tedavi yöntemi ise daha çok gözaltı torbalarına ve göz çevresine uygulanır. Gözaltlarının çok kırışık, çok çökük ve mor olduğunu düşünenler varsa ışık dolgusu sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Işık dolgusu herhangi bir kesme uygulaması olmadığı için tercih edilir. Son zamanlarda çok rağbet gören neştersiz tedaviler arasındadır. İnce uçlu bir iğneyle uygulanır ve sonuçları da genelde memnun edicidir. Ama iğne sizi korkutmasın, çünkü çok acılı bir tedavi yöntemi değildir. Bu tedavi uygulanmadan önce göz altlarınıza bir krem sürülür. Bu krem acının azaltılmasında etkilidir. Operasyonun çok sancılı olmaması doktorunuzun uzmanlığına da bağlıdır. Ne kadar deneyimli ve profesyonel ise siz de uygulama sırasında o kadar rahat edersiniz.

Işık Dolgusunun Sonuçları

Enjeksiyon iğnesi ile size verilen sıvı göz altlarınızın daha dolgun ve parlak görünmesini sağlayabilir. Gözleriniz bu şekilde ışığı daha iyi yansıttığı için tedaviye bu isim verilir. Ayrıca morarmalar üzerinde de oldukça etkilidir. Oldukça doğal sonuçları olduğu için operasyondan sonra sizdeki değişikliğin olumlu olduğu fark edilecektir ama tam olarak ne yapıldığına dair fikir vermez, çünkü eğer uygulama iyi yapılır ve sonrasında bu bölgeye tampon uygulanırsa herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Sonuçlar da yüzünüzün daha ışıl ışıl ve aydınlık görünmesini sağlayacaktır.

Işık Dolgusu Fiyatları

Işık dolgusu fiyatları, gözaltı çukurlarının genişliğine ve göz yapısına bağlıdır. Bu fiyatlar genelde yapılacak medikal kuruma ve operasyonun uygulanma şekline göre farklılık gösterecektir. Sizin kaç seansa ihtiyacınız olduğunu doktorunuz belirler ve fiyat bu seanslara göre de değişiklik gösterebilir. Bu yüzden net bir fiyat belirlemek doğru olmayacaktır.

Operasyon Sonrası

Dolgu uygulanır uygulanmaz yüzünüze bir tampon yapılması gereklidir. Göz altınıza uygulanacak olan bu tampon sizde herhangi bir morarma olmaması içindir. Eğer bu operasyona karar verirseniz bilmeniz gereken konulardan birisi doktorunuzun kesinlikle uzman olmasıdır. Yoksa hem yüzünüzün şekli hem de sağlığınız açısından olumsuz sonuçlarla karşılaşırsınız. Öte yandan aslında bir yıla kadar etkili olsa da tedavi ömür boyu etkili değildir. İstediğiniz zaman tekrar yaptırabilirsiniz. Eğer alanında uzman doktorlarla sertifikalı bir yerde yaptırırsanız herhangi bir riski yoktur. Enjekte edilen maddeler vücuda zarar vermez. Bu yüzden kesinlikle korkulacak bir operasyon değildir. Sonuçları da kesinlikle sizi memnun edecektir. Yüzünüzün ve göz altlarınızın daha parlak ve aydınlık görünmesini ve kendinize olan güveninizin artmasını isterseniz bu operasyon size yardımcı olabilir.

Güvenilir Hizmet

Profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz

Randevu Alın

Destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretsiz Transfer

Operasyon öncesi ve sonrası ücretsiz transfer hizmeti