penis yag enjeksiyonu

Penis Yağ Enjeksiyonu

Erkeklerde olan penis uzunluk ve kalınlığı sorunu penis yağ enjeksiyonu ameliyatı ile kolaylıkla giderilebilmektedir. Penisteki bu sorunlar çeşitli evlilik ve ilişki gibi değerlerin de zedelenmesine yol açmaktadır. Cinsel hayatı da oldukça etkileyen penisteki istenmeyen görünüm ve durumlar erkeklerin oldukça önemli olan sorunlarıdır. Gelişen tıp teknolojileri ile estetik anlamda gelişmeler yaşanmıştır. Penisteki istenmeyen görünüm ve kalınlıklarda penis yağ enjeksiyonu ameliyatları ile kolaylıkla değiştirilmektedir.

Erkeklerde genel olarak penis sorunları yaşanmaktadır. Toplumda sorun olan bu nedenler ise erkeklerin yüz kızartıcı bir şeye sahip oldukları sanılmasına neden olmaktadır. Sorunların toplum tarafından bu şekilde tepki yaratması erkeklerinde tıbbi yardım ihtiyacı duymasına neden oluyor. Günümüzde ise bu tür estetik ameliyatlar oldukça yaygınlaşmış ve erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Penis yağ enjeksiyonu ameliyatı sonrasında da erkeklerin dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Ameliyat sonrasında ilgili hekimin belirttiği talimatlara uyulması gerekir. Uyulmadığı takdirde geri dönüşü olmayan sorunlar yaşanabilmektedir. Bu konuda olduğu gibi her konuda doktorların sözünden çıkılmaması gerekmektedir. Ameliyat sonrasında verilen ilaçların kullanımı da düzenli bir şekilde devam etmektedir. Oluşan herhangi bir kanama vb. durumlarda da derhal ilgili hekime gidilmesi ve gerekli tedavinin alınması şarttır.

Penis Yağ Enjeksiyonu Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis yağ enjeksiyonu ameliyatı yapılırken birkaç işlem uygulanmaktadır. Ameliyat yapılırken penis yağ oranı değiştirilerek istenilen görünüm sağlanmaktadır. Uzman cerrahlar tarafından uygulanan işlemler ile acısız bir şekilde ameliyat sonlandırılmaktadır. Erkeklerin en çok korktuğu durum ise ameliyat sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmaktır. Ancak sanılanın aksine penis ameliyatının hiçbir şekilde riski yoktur. Günümüzü gelişen tıp teknolojisi ile estetik alanında da birçok yenilik gelmiş ve bu ameliyatların sorunsuz şekilde yapılması sağlanmıştır. Eski estetik teknolojilerinde penis asıcı bağı tamamen kesiliyordu ancak şu an bir kısmı kesilmektedir. Bunun sebebi ise kalan bağ kısmının uzamaya hiçbir etkisinin olmamasıdır.

Penis yağ enjeksiyonu ameliyatı hakkında bilinmesi gereken birkaç konu vardır. Erkekler tarafından oldukça tedirgin eden konulardan biri ise ameliyat sonrasında herhangi bir kısırlık sorunu yaşanabilme ihtimalidir. Bu konuda ameliyat sonrasında kısırlık yaşanması olası değildir. Hastaların korkmasına ya da endişelenmesine gerek yoktur. Bunun yanında ameliyat sonrasında penis fonksiyonlarında bir sorun çıkmaz. Cinsel yaşamı hiçbir şekilde etkilemediği gibi ameliyat ile istenilen görünüm elde edilmektir.

Penis yağ enjeksiyonu ameliyatı sanılanın aksine o kadar pahalı bir estetik ameliyatı değildir. Günümüzde internetten çeşitli estetik ameliyatları hakkında bilgi alınabilmektedir. Ufak bir araştırma ile bütçenize uygun bir estetik hekim bulmak oldukça kolaydır. Ancak her fiyatı uyguna yönelmek geri dönüşü olmayan penis sorunlara yol açabilir ve oldukça fazla mali sorun yaratabilmektedir. Penis yağ enjeksiyonu ameliyatı yaptırmak isteyen kişiler alanında uzman ve tanınmış hekimlere başvurması gerekmektedir.

Güvenilir Hizmet

Profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz

Randevu Alın

Destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretsiz Transfer

Operasyon öncesi ve sonrası ücretsiz transfer hizmeti