vajinal estetik

Vajina Estetiği Ameliyatı

Son zamanlarda kadınların sıklıkla yaptırdığı ameliyatlardan biri de vajina estetiği ameliyatıdır. Kadınlarda problem yaratmakta olan vajina görünümü, geçmişten beri sorun olarak günümüze kadar gelmektedir. Özellikle geçmişte bu tür sorunlara sıcak bakmayan eşler kadınlardan kolaylıkla boşanabilmekte ya da aldatmaktaydı. Kadınlarda utandıkları veya ayıplandıkları için bu tür şikayetlerini kimseye söyleyememekte ve gerekli tedaviyi alamamaktaydılar. Vajinalarındaki istenmeyen görünüm cinsel hayatlarında etki yarattığı gibi yatak odasından taşıp daha büyümekteydi. Günümüzde artık bu tür sorunlar basit bir estetik cerrahi ile kolayca çözülebilmektedir ve istenilen genital bölgeye kavuşmak mümkündür

Vajina estetiği ameliyatı yaptırmak isteyen kadınların birçok nedeni vardır. Nedenlerinden birisi vajinadaki anormal görünümdür. Vajinadaki dudakların birinin büyük ya da küçük olması cinsel yaşam başta olmak üzere daha birçok konuda sıkıtı yaratmaktadır. Bu soruna sahip olan kadının psikolojisini de kolayca bozabilme etkisinin yanında evlilik gibi önemli değerlerin de bozulmasına sebebiyet verebilmektedir. Vajina estetiği ameliyatının genital bölgedeki anormal görünümü yenileyebilmesi ile kadınların birçoğu bu estetik ameliyatını yaptırmak için akın akın estetik cerrahi hizmetlerine koşmuştur.

Vajina estetiği ameliyatının yaptırılma nedenlerinden birisi de vajina dudaklarındaki sarkmadır. Özellikle doğumdan sonra olan sarkma ve kırışıklık kadınların moralini oldukça etkilemektedir. Doğum sonrasında sarkan vajina görünümü herhangi bir dar kıyafet giyildiğinde ortaya çıkmaktadır. Herhangi bir tatile gidildiğinde bile mayo giyildiği takdirde kötü bir görünüm bırakan sarkan vajina kadınların korkulu rüyası olmaktadır. Ancak günden güne gelişen estetik cerrahi ameliyatları ile bu görünümden de kolayca kurtulmak mümkün olmaktadır.

Vajina Estetiği Ameliyatı Ağrı Yapıyor Mu?

Vajina estetiği ameliyatı yaptırmak isteyen kadınlar genelde ilk başta bu soruyu sormaktadırlar. Ameliyat esnasında ya da sonrasında herhangi bir ağrıyla veya zorlukla karşılaşacaklarını sandıkları için bu estetik ameliyatından korkmaktadırlar. Ancak estetik ameliyatının hiçbir şekilde ağrısı yoktur. Alanında uzman kişilerce yapılan vajina estetiği ameliyatı ne ameliyat esnasında ne ameliyat sonrasında ağrı sızı bırakmamaktadır. Kadınların bu estetik ameliyatlarından hiçbir şekilde korkmalarına gerek yoktur.

Genital bölge estetiğinin günümüzde yaygın olması çeşitli önlemsiz estetik cerrahinin de doğmasına neden olmaktadır. Sırf para uğruna önlemsiz bir şekilde yapılan estetik ameliyatları ile birçok kadın bu durumdan muzdarip olmuştur. Bu sebepten dolayı herhangi bir estetik ameliyatı yaptırmak isteyen kişilerin dikkatli olması gerekmektedir. Alanında uzman ve tanınmış cerrahlara gitmeleri kendi sağlıkları açısından çok önemlidir. Zira ameliyat sırasında yapılacak bir hata çok büyük sonuçlar doğurabilmektedir. Özellikle vajina estetiği ameliyatı en dikkat edilmesi gereken estetik ameliyatlarındandır.

Vajina daraltma gibi nedenlerle yaptırılan genital bölge estetikleri halen çok bilinen estetik ameliyatlarındandır. Ülkemizde de oldukça yaptırılan estetik türüdür. Genital bölgedeki anormal görünüm ya da sarkma, vajina estetiği ameliyatı sayesinde kolayca değiştirilebilmekte ve istenilen görünüm elde edilmektedir.

Güvenilir Hizmet

Profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz

Randevu Alın

Destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretsiz Transfer

Operasyon öncesi ve sonrası ücretsiz transfer hizmeti